Witajcie w manufakturze słodyczy…

Miejsce Magiczne, które powstało z miłości do słodkości!

 

Jesteśmy pierwszą taką oryginalną Manufakturą Cukierków i Lizaków w Poznaniu. Działamy od września 2013 roku w samym centrum miasta, przy ulicy Wrocławskiej 12 (deptak), niedaleko głównej atrakcji turystycznej, jaką jest Stary Rynek i trykające się na wieży ratusza – w samo południe – Poznańskie Koziołki. 😉

To tutaj, według tradycyjnych i tajemnych receptur, przygotowujemy dla wszystkich zaczarowane słodkości – w przeróżnych smakach i kształtach. Każdy może poznać sekret ręcznego wyrobu słodyczy. Aby poznać sekret ręcznego wyrobu naszych słodyczy, wystarczy nas odwiedzić i zobaczyć z jaką pasją powstają bardzo skomplikowane wzory zaklęte w cukierkach oraz lizakach. Szeroka gama kolorystyczna i smakowa sprawia, że każdy poczuje się u nas jak w raju i w jednej chwili przypomni sobie słodkie smaki dzieciństwa.

Wszystkie nasze łakocie powstają według tradycyjnych tajemnych receptur cukierniczych, a my w roli cukierników staramy się podczas bezpłatnych pokazów w przystępny ale i profesjonalny sposób wprowadzić zaciekawionych gości manufaktury w magiczny smak smaków i barw.

All Natural czyli Zdrowe Oblicze Słodyczy

Nasze słodycze powstają wyłącznie z najwyższej jakości produktów, zapewniając niebiański i wyrazisty smak wykorzystując aromaty owocowe, a barwy uzyskując wyłącznie za pomocą barwników naturalnych pochodzenia roślinnego. Gwarantujemy przez to, że nasze słodycze w ten sposób są zdrowsze od najczęściej oferowanych i dostępnych na rynku.

Zapraszamy na bezpłatne pokazy produkcji słodyczy ⇒