PLENEROWE

Robimy również pokazy wyrobu słodyczy w plenerze z okazji Dnia Dziecka, Pierwszej Komunii Świętej, dla przedszkoli i szkół oraz firm. Zapytaj o ofertę.

Na miejscu u Państwa wykonujemy pokazy produkcyjne połączone z warsztatami. Przez cały czas pokazu objaśniamy proces produkcyjny, od momentu wylania karmelu na kamienny blat, poprzez nadawanie jemu smaku i kolorów, aż do momentu kiedy każdy z uczestników podchodzi i wykonuje własnego lizaka. Lizak może być konsumowany na miejscu, lub pakowany do domu (wykorzystujemy barwniki i aromaty naturalne).

Czas trwania pokazu, poza fazą gotowania karmelu to około 45 min, co godzinę możemy robić kolejny pokaz, aby uatrakcyjnić Państwa imprezę. Możemy również zdobić na miejscu wykonane lizaki wspólnie z uczestnikami w zadanej nam tematyce wydarzenia.

Jesteśmy również mobilni pod względem sprzedaży naszych słodyczy, uczestniczymy w rożnego rodzaju akcjach społecznych i świątecznych. Możecie spotkać nasze stoisko tematyczne w Starym Browarze (w zależności od nadchodzących okazji). Odwiedzamy również Targ Śniadaniowy w Poznaniu. Staramy się w miarę możliwości uczestniczyć w festynach, dożynkach i podobnych imprezach. Znasz ciekawe miejsce, gdzie moglibyśmy się wystawić? Napisz do nas za pomocą formularza u dołu strony.