DLA FIRM

Jesteśmy oryginalną Manufakturą Cukierków i Lizaków w Poznaniu, która rozpoczęła działalność w 2013 roku w ścisłym centrum Poznania tuż przy Starym Rynku na ul. Wrocławskiej 12. Aby poznać sekret ręcznego wyrobu naszych słodyczy wystarczy nas odwiedzić i zobaczyć z jaką pasją powstają czasem bardzo skomplikowane wzory zaklęte w cukierkach oraz wyjątkowe klasyczne lizaki o przeróżnych kształtach. Szeroka gama kolorystyczna i smakowa sprawia, że każdy łasuch poczuje się u nas jak w raju i w jednej chwili przypomni sobie słodkie smaki dzieciństwa. Wszystkie nasze łakocie powstają według tradycyjnych tajemnych receptur cukierniczych, a my w roli cukierników staramy się podczas bezpłatnych pokazów w przystępny ale i profesjonalny sposób wprowadzić zaciekawionych gości manufaktury w magiczny smak smaków i barw.

Zdrowe Oblicze Słodyczy

Nasze słodycze powstają wyłącznie z najwyższej jakości produktów, zapewniając niebiański i wyrazisty smak wykorzystując aromaty owocowe, a barwy uzyskując za pomocą barwników naturalnych pochodzenia roślinnego. Gwarantujemy przez to, że nasze słodycze w ten sposób są zdrowsze od najczęściej oferowanych i dostępnych na rynku.

Słodko Zapraszamy!

Nasza oferta

  • Słodycze dla Firm z logotypem oraz na indywidualne zamówienia.
  • Słodycze w ramach podziękowań na każdą okazję.
  • Kosze pełne słodyczy na zamówienie.
  • Eventy wyjazdowe.
  • Organizacja Słodkich Pokazów i Warsztatów Produkcyjnych dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych.
  • Organizacja Słodkich Imprez Urodzinowych połączonych z własnoręcznym wyrobem lizaków przez wszystkich uczestników zabawy.
  • Organizacja imprez integracyjnych połączonych z własnoręcznym wyrobem lizaków przez wszystkich uczestników zabawy.

Dla firm przygotowujemy słodycze na bardzo różne okazje, ciuchcie z karmelu, cukierki z inicjałami, lizaki z logo firmy. Jeśli chcecie Państwo podziękować za współpracę lub oryginalnie zaprezentować się na rynku podczas konferencji i Targów nasze słodycze spełnią te wymagania.

Chcąc zaspokoić potrzeby naszych klientów oferujemy ręcznie robione cukierki w firmowej kolorystyce, ręcznie robione lizaki z logo firmy i słodkie kosze upominkowe lizaków o dowolnych kształtach, np. róże. Możemy zaproponować szeroki wybór kolorystyczny i smakowy naszych słodyczy, co pozwala nam przygotować specjalnie dla Państwa bardzo wyjątkową i niepowtarzalną ofertę.

Jeśli chcielibyście Państwo poznać szczegóły i warunki współpracy, prosimy o kontakt.